Kes me oleme?

Meie nimed on Pilleriin ja Patric - dünaamiline duo, õde ja vend, üles kasvanud erikohvimaailma keeristes. Meie, nagu Yin ja Yang, erinevates maailmavaadetes - Pilleriin, unistuste püüdja ja tegutseja, ning Patric, realistlik mõtleja ja suurte visioonide meister. Meid ühendab kirg suurepärase kvaliteedi ja võrratute maitseelamuste järele.

Rännakud nii koduses Eestis kui ka eksootilistes välisriikides on meie teadmistepagasit rikastanud ja meisterlikkust lihvinud. Nüüd on aeg astuda samm edasi ja luua midagi ise - Chaidla. Eestis toodetud mesimagus chai segu, mis on täiuslik harmoonia erilistest maitsetest, loodud pakkuma alternatiivi kohvile ning kandma puhast, ainulaadset elamust.

Me usume, et iga päev peaks sisaldama hetki puhtast naudingust. Chaidla aitab lisada igasse päeva killuke luksust ja viia sind kaasahaaravale maitseelamuste reisile.

Meie väärtused

Pühendume parimale


Me kunagi ei “lepi” tulemusega vaid tahame parimat. Sellepärast valime vaid kvaliteetsemaid koostisosi ning valmistame oma chaid suure hoolega.

Kirg maitsete vastu

Meie entusiasm ja armastus imeliste maitsete vastu kajastuvad igas Chaidla tassis.

Loodushoid on südameasi


Teame, et Emake Loodus hoiab meid, kui hoiame teda! Seega teeme kõik endast oleneva, et vähendada oma keskkonnamõju.

Avastus läbi katsetamise

Teame, et suured avastused on tehtud kogemata. Seetõttu katsetame pidevalt uusi ideid, et avastada ja arendada erakordseid maitseid.
Aktiveeri ringike