Mis on chai?

Ajatu eliksiir

Chai - see on iidne jook, mille juured ulatuvad tuhandete aastate taha Indiasse ja Lõuna-Aasiasse. Sündinud Ayurveda tarkustest, kus iga lonks peitis endas tervendavat väge, on chai nüüdseks tõusnud üleilmseks fenomeniks, vallutades kohvikultuure ja südameid üle kogu maailma. Selle võlu peitub nii erinevates valmistusviisides, mis kõikjal maailmas oma unikaalse keerdkäigu võtavad, kui ka külluslikus ja meeliäratavas maitsebuketis

Chaidla: inspiratsioon ja innovatsioon

Chaidla loomisel oleme ammutanud inspiratsiooni sellest iidsest traditsioonist, valides ainult parimad musta tee lehed ja kõige aromaatsemad vürtsid: kaneel, kardemon, ingver, nelk, muskaatpähkel, tähtaniis, must pipar ja cayenne, lisades magususeks naturaalset mett. Kuigi chai klassikaline kaaslane on piim, kutsume sind avastama uusi horisonte - olgu selleks siis puhtal kujul nautimine või eksperimenteerimine mõne põrutava chai-kokteiliga!

Kutse maitsete seiklusele

Chaidla pakub enamat kui lihtsalt jooki; see on kutse seiklusele, maitsete karneval, mis rõõmustab nii traditsiooniliste kuumade jookide austajaid kui ka neid, kes ihkavad avastada midagi uut ja põnevat. Sukeldu vürtside keerisesse Chaidlaga ja lase oma maitsemeeltel tantsida!

Aktiveeri ringike